Zmiany na lepsze

Od kiedy rozpocząłem pracę na stanowisku specjalisty ds. utrzymania ruchu wszystko w moim życiu zaczęło mi się lepiej układać. Chyba potrzebowałem małego kopa od losu, który skierowałby mnie na odpowiednie tory, a tym kopem okazało się wyrzucenie z poprzedniego miejsca pracy i znalezienie pracy specjalisty, specjalista ds. utrzymania ruchu Łódź.

Do niedawna uważałem siebie za faceta, który nic w życiu nie osiągnął. Miałem pracę, która zupełnie mi nie odpowiadała, a której bałem się porzucić ze względu na obawę związaną z trudnościami w znalezieniu nowego zajęcia. Do tego mieszkałem z rodzicami, którzy kontrolowali wszelkie aspekty mojego życia, od segregowania bielizny poczynając, na radach dotyczących kobiet kończąc. Znajomych też nie miałem zbyt wielu, a ci, których posiadałem, stanowili podobnych nieudaczników do mnie.

Znalezienie nowego pracodawcy postawiło mnie na nogi i pokazało, że jeśli chcę mogę naprawdę dużo w swoim życiu zmienić. Wraz ze zmianą miejsca pracy postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania. Pokój dla siebie znalazłem już po dwóch dniach, a po czterech byłem przeprowadzony. Mama załamywała ręce, ojciec pukał się w czoło, jednak ja wiedziałem, że robię dobrze. Zamieszkałem w mieszkaniu z dwójką współlokatorów, którzy okazali się niezwykle miłymi ludźmi. To dzięki nim poznałem nowych przyjaciół i zmieniłem swoje niezbyt udane życie. Szkoda tylko, że tak późno.