Technik Utrzymania Ruchu

Strona główna Oferty pracy Technik Utrzymania Ruchu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Warszawa | Numer ref.: TUR/037/TMI

Zadania:

  • Nadzór nad parkiem maszynowym linii produkcyjnych
  • Usuwanie awarii z analizą przyczynową oraz odpowiednim raportowaniem
  • Udział w planowaniu działań prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz ich regularne wykonywanie
  • Korzystanie, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Raportowanie działań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S
  • Udział w przezbrojeniach linii produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcji i jakości

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, podstawy automatyki
  • Doświadczenie w dziale UR w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Uprawnienia SEP grupy 1 i 3

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrdzenie
  • System premiowy + dodatek covidowy
  • Realną możłiwość awansu w stukturach firmy
  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport, ZFŚS)
  • Ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie

Oferta dotyczy pracy stałej