Technik Utrzymania Ruchu PCBA

Specjalista ds. utrzymania ruchu Oferty pracy Technik Utrzymania Ruchu PCBA

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Bieżąca konserwacja maszyn – prewencja
  • Bieżąca naprawa maszyn i usuwanie awarii
  • Bieżąca kontrola procesu
  • Sugerowanie modyfikacji mających na celu usprawnianie parku maszynowego

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane zaświadczenie kwalifikacyjne Grupa 1 „D" (dozór)
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • Znajomość dziedziny robotów, serwonapędów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Podobne oferty

Pracownik utrzymania ruchu - specjalność elektryk

dzisiaj

Zoeller Tech Sp. z o.o.

pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

Opis stanowiska: zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji prace związane z instalacją, naprawami, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji w części administracyjnej i...

Maszynista chłodniczy

dzisiaj

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

lubelskie / Łuków

OBOWIĄZKI: prowadzenie prac planowanych i bieżących przy utrzymaniu w ruchu wszystkich urządzeń i instalacji w oddziale obsługa urządzeń działu i utrzymanie właściwych parametrów technicznych i technologicznych przeprowadzanie czynności konserwacyjnych...