Pracownik Dozoru / Branżysta Techniczny

Strona główna Oferty pracy Pracownik Dozoru / Branżysta Techniczny

Ogłoszenie numer: 4189517, z dnia 2021-02-16

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się

producent branży przemysłu ciężkiego

zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Współudział w projektach modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Nadzór nad stanem technicznym urządzeń, racjonalną eksploatacją i konserwacją oraz remontami maszyn i urządzeń oraz sieci energetycznych,
  • Sporządzanie raportów, analiz i ocena realizacji planów remontowych na dany okres oraz działań w celu obniżenia kosztów firmy,
  • Sporządzanie raportów dot. stanu urządzeń oraz zużycia mediów energetycznych,
  • Prowadzenie postępowań ofertowych lub współudział w przetargach, celem wyboru firm do realizacji zadań remontowych lub zakupów,
  • Przygotowanie, kompletowanie i nadzór nad umowami z firmami remontowymi,
  • Nadzór nad działalnością firm zewnętrznych świadczących usługi utrzymania ruchu oraz usługi remontowe,
  • Udział w opracowywaniu okresowych planów konserwacji, remontów,
  • Inicjowanie zmian poprawiających efektywność procesów technologicznych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższe
  • wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, elektroniki, mile widziana znajomość branży koksowniczej,
  • umiejętności organizacji pracy własne,
  • duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • system szkoleń i programów rozwojowych.