Na bóstwo

Makijaż w rozmowie rekrutacyjnej specjalisty ds. utrzymania ruchu

Na jutrzejszą rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko specjalisty ds. utrzymania ruchu przygotowałam sobie pełen zestaw różnego rodzaju ubrań, bibelotów i dodatków, które mam zamiar na siebie założyć, by wyglądać bardzo profesjonalnie. Jako kobiecie będzie mi bardzo trudno zakwalifikować się na następny etap rekrutacji, dlatego choćby swoim wyglądem muszę zyskać parę punktów u komisji rekrutacyjnej. Kobiety nie są zbyt częstymi pracownikami hal produkcyjnych, a szczególnie stanowiska takiego jak specjalista ds. utrzymania ruchu Bielsko-Biała.

Na rozmowę przygotowałam sobie kilka różnych zestawów ubrań, z których wybiorę jeden najbardziej odpowiadający mojemu nastawieniu i aurze panującej na dworze. Jeśli jutro będzie lało, nie założę przecież spódniczki, białych rajstop i wysokich kozaków, bo wiadomo, że będzie mi za zimno, a do tego pochlapię sobie wszystko. Chciałabym jednak móc się ubrać w spódnicę, bo to moja najnowsza rzecz, w której wyglądał po prostu oszałamiająco. Komisja rekrutacyjna na pewno byłaby zadowolona moim widokiem, oczywiście o ile składałaby się z większości mężczyzn.

Rozmowa ma się rozpocząć o godzinie 13.30, dlatego od samego rana rozpocznę przygotowania do spotkania. Wstanę mniej więcej o 9.00, by zapewnić sobie odpowiednią porcję snu, umyję włosy, ułożę je na szczotce i zrobię sobie perfekcyjny makijaż. Chcę być zrobiona na bóstwo!